قالب وردپرس درنا توس
Home / Trendy / Najlepsze aparaty DSLR Trendy cyfrowe

Najlepsze aparaty DSLR Trendy cyfrowe  najlepsze aparaty dslr dslrs
Mario Calvo / Unsplash

Jeśli chcesz zabrać swoją grę fotograficzną na wyższy poziom, prawdopodobnie rozważałeś wzięcie skoku ze swojego smartfona lub nakręcenie DSLR , Dzięki możliwości wymiany soczewek i robienia dowolnych ustawień, cyfrowe lustrzanki, zwane po prostu lustrzankami cyfrowymi, są idealnym wyborem zarówno dla nowych, jak i doświadczonych fotografów. Podczas gdy lustrzanki cyfrowe były zarezerwowane niemal wyłącznie dla profesjonalnych fotografów, udało im się już zdobyć kilkaset dolarów dzięki modelom podstawowym.

Najnowsze lustrzanki oferują lepszą wydajność i funkcje niż poprzednie modele, a także możliwość robienia wysokiej jakości nagrań wideo. 201

8 przyniesie wiele nowych technologii kamer, ale wciąż jest dobry czas na zakup. Więc jeśli jesteś na rynku nowego DSLR lub szukasz okazji, oto nasze obecne ulubione.

Nasz wybór

Nikon D500

  Nikon D500
Bill Roberson / Digital Trends

Dlaczego powinieneś to kupić: Jest to wszechstronna, silna lustrzanka cyfrowa do zdjęć i filmów.

Kto jest dla: Kto chce najlepszego entuzjastycznego DSLR [194559004] Ile to jest: 2000 $ (tylko ciało)

Dlaczego wybraliśmy Nikona D500:

Jeśli potrzebujesz tylko kupić lustrzankę cyfrową, spraw, żeby była to D500. Nikon wyposażył ten aparat w tak wiele funkcji, że jest to najbardziej wszechstronna lustrzanka cyfrowa, którą można kupić. 20,9-megapikselowy sensor APS-C został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie fotografów, a obsługa rozdzielczości 4K (UHD) przy 30p czyni z niego wydajną kamerę wideo.

Chociaż Canon EOS 80D ma lepszy system autofokusa dla wideo i niższą cenę, silna funkcja D500, wraz z doskonałą jakością nagrywania dla zdjęć i filmów, stawia ją przed konkurencją i jest warta premii. W połączeniu z obiektywem o dużej aperturze i statywem może dostarczać czyste ujęcia do ISO 12 800, a nawet do 20 000, ale jeśli chcesz być dziki, D500 może osiągnąć wysoką wartość ISO 1,640,000.

Firma Nikon zaprezentowała również nowy bezprzewodowy system łączności Snapbridge 2.0 w modelu D500, który wykorzystuje technologię Bluetooth do obsługi funkcji niskopoziomowych za pomocą smartfona, takich jak zmniejszanie liczby zdjęć, które można wykorzystać w Internecie lub przesłanie do chmury. Kolejną cechą jest obsługa pamięci flash XQD, która jest szybsza niż najszybsza karta SDXC – wygodna dla fotografów sportowych, ponieważ seria D500 może nagrywać 10 klatek na sekundę (fps).

Ostatecznie jakość obrazu przekonała nas. Jak opisaliśmy w naszym przeglądzie, D500 staje się droższym aparatem pełnowymiarowym – jest to jedna z najlepszych cyfrowych aparatów fotograficznych, które możesz kupić – a firma Nikon wyprzedza swój flagowy model APS-C DSLR.

Nasza pełna recenzja

Najlepsza pełnoklatkowa kamera DSLR

Canon EOS 5D Mark IV

  Canon EOS 5D Mark IV ręce na ho 04 "class =" wp-image-1058207 size-large dt- Lazy-Load dt
Les Shu / Digital Trends

Dlaczego powinieneś to kupić: Ten wszechstronny aparat pełnoklatkowy oferuje szybki autofocus i 4K.

Najlepsza lustrzanka cyfrowa

Dla kogo: Entuzjasta pełnego ruchu

Ile to kosztuje : 3500 $ (tylko ciało)

Dlaczego wybraliśmy Canon 5D Mark IV:

Kamery pełnoklatkowe są dobrze zbudowane na całej planszy, a to jest Istnieje wiele doskonałych opcji. Ale nowy EOS 5D Mark IV firmy Canon jest naszym wyborem. Za tę cenę dostajemy wiele najnowszych technologii Canon w korpusie aparatu, który jest niewiele większy od lustrzanek APS-C średniego zasięgu – idealny dla fotografów sportowych, którzy potrzebują chodzić lub nosić wiele aparatów fotograficznych. W naszych rękach aparat czuł się komfortowo, zwłaszcza podczas całego dnia zdjęciowego, od rana do wieczora. 5D Mark IV to pełnoklatkowy aparat, który przemawia do profesjonalistów i entuzjastów, szczególnie tych pełnoekranowych po raz pierwszy.

Oprócz nowo opracowanego 30-megapikselowego czujnika pełnoklatkowego i najnowszego procesora obrazu (Digic 6+), 5D Mark IV wykorzystuje 61-punktowy system autofokusa i system Canon Dual Pixel AF, który można oglądać w trybie podglądu na żywo. Tryb pozwala na szybkie automatyczne ustawianie ostrości. Aparat wprowadza również RAW o dwóch pikselach, który można później wykorzystać do korekty błędów ostrości. Nawet w ciemnościach poranka i nocy myśleliśmy, że autofokus był szybki. Aparat ma także szybsze ciągłe fotografowanie z szybkością 7 klatek na sekundę (bez limitów podczas fotografowania w formacie JPEG) i jest pierwszym modelem serii 5D z Wi-Fi / NFC i GPS. Dzięki dwóm gniazdom kart (CompactFlash i SD) możesz jednocześnie zapisywać RAW do jednego i JPEG do drugiego, lub używać obu do redundancji.

5D Mark II zapowiedział trend w kierunku tworzenia filmów DSLR. Chociaż seria 5D nie jest już standardowym nośnikiem, Canon wziął materiał filmowy 4K na 5D Mark IV. Aparat nagrywa bardzo dobre filmy, zwłaszcza w rozdzielczości Full HD 1080 przy 60 klatkach na sekundę, ale filmy 4K są odcięte i kamera obsługuje Brak wyjścia 4K przez HDMI, pozwalając filmowcom znaleźć granicę 5D Mark IV dla przepływu pracy 4K

Najnowsza 5D firmy Canon to znakomita, wszechstronna kamera pełnoklatkowa odpowiednia dla wielu fotografów, zarówno w ruchu, jak iw studio , Mimo, że ma pewne niedociągnięcia w filmie, jest również potężnym aparatem do wideografii. Jeśli chcesz mieć kamerę o większej prędkości pękania, sprawdź Canon EOS-1D X Mark II lub Nikon D5. W przypadku obrazów nieruchomych o wysokiej rozdzielczości Canon EOS 5DS jest lepszy w pracy portretowej. Dla wszystkich pozostałych 5D Mark IV jest naszym celem.

Czytaj dalej

Najlepszy aparat DSLR APS-C

Canon EOS 80D

  Canon EOS 80D
Jessica Lee Star / Digital Trends

Dlaczego warto to kupić? Fantastyczna jakość obrazu i doskonała wydajność, i to jest niedrogie

Dla kogo: Entuzjaści fotografii, którzy oczekują doskonałej jakości obrazu z przyciętego sensora

Ile to kosztuje: 1.200 USD (tylko ciało)

Dlaczego wybraliśmy Canon EOS 80D? :

Jeśli pełnoklatkowy aparat ma mniejszy priorytet dla ciebie (tak jest w przypadku większości użytkowników lustrzanek cyfrowych, ponieważ czujniki APS-C stały się zbyt mocnymi opcjami) Canon EOS 80D. Może nie mieć wszystkich dzwonków i gwizdków zwycięzcy, Nikona D500, ale jest o połowę tańszy, a otrzymasz wiele wspaniałych funkcji i wydajności za te pieniądze.

Kamera z przyciętym czujnikiem wykonuje doskonałe zdjęcia z rozdzielczością 24 megapikseli, częściowo dzięki 45-punktowemu układowi autofokusa, który obejmuje dużą część kadru. Ma czas otwarcia migawki równy 1/8000 części sekundy i prędkość zdjęć seryjnych równą 7 klatek na sekundę, co umożliwia nagrywanie scen akcji. (Jeśli strzelanie do akcji jest twoją sprawą, sprawdź szybszy Nikon D500 lub Canon EOS 7D Mark II.)

Podczas gdy 80D nie obsługuje wideo 4K, filmuje doskonałe filmy Full HD 1080 na poziomie 60 fps. Wykorzystuje dwupikselowy system CMOS firmy Canon, dzięki któremu 80D jest jedną z najlepszych funkcji autofokusa DSLR w historii, z doskonałym śledzeniem obiektów. Canon dodał gniazdo słuchawkowe, które pozwala użytkownikowi monitorować jakość dźwięku podczas filmowania.

Dla właścicieli fotografujących podstawowe serie Rebel firmy Canon, 80D jest dobrym DSLR. Dla entuzjastów strzelania z poprzedniej 70D, w 80D jest wystarczająco dużo ulepszeń, które czynią go godnym ulepszeniem.

Nasza pełna recenzja

Najlepszy tani DSLR

Nikon D5500

  Nikon D5500
Bill Roberson / Digital Trends

Dlaczego powinieneś to kupić: Wydajność, funkcje i Łatwość użycia, załadowany w przystępnej cenie

Dla kogo: Pierwszy kupujący

Ile to kosztuje : 600 $ (tylko ciało), 700 $ (z zestawem obiektywów 18-55 mm), 900 $ (z 18-140 mm)

Dlaczego wybraliśmy Nikona D5500?

Chcesz kupić swój pierwszy DSLR? Nikon D5500 to dobry początek. Nie jest to najmniej kosztowna lustrzanka firmy Nikon (uznanie dotyczy modeli D3300 i D3400, które również są bardzo dobre), ale model D5500 oferuje wysokiej jakości zdjęcia o rozdzielczości 24 megapikseli i więcej przydatnych funkcji za nieco więcej pieniędzy.

D5500 nie ma jakości budowy entuzjastów D7200, ale korzysta z tego samego 24.2-megapikselowego czujnika APS-C, który zapewnia ładnie wyglądające zdjęcia. Jest to częściowo spowodowane brakiem optycznego filtru dolnoprzepustowego dla zwiększenia ostrości i 39-punktowego systemu autofokusa. Nie jest to najszybszy DSLR, jaki znajdziesz, ale zajmie się sporadycznymi działaniami z suwerennością.

Pomimo statusu podstawowego poziomu, D5500 Full HD może nagrywać 1080 filmów przy 60p. Jest wejście mikrofonowe do podłączenia mikrofonu zewnętrznego do nagrywania dźwięku wyższej jakości – coś, czego nie można znaleźć w D3300 / D3400. Chociaż masz gwarancję doskonałych ujęć, D5500 nie jest zbyt brudny dla amatorskich filmów. Aby cieszyć się zdjęciami w trybie Live View, dostępny jest 3-calowy ekran dotykowy o zmiennym kącie, który nie jest używany w niższych modelach Nikon. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi możesz zdalnie sterować aparatem za pomocą smartfona lub przesyłać zdjęcia do opublikowania w Internecie.

Gdyby było zastrzeżenie, byłby to obiektyw z zestawu 18-55. Zalecamy kupowanie tylko korpusu D5500 i inwestowanie w wysokiej jakości obiektyw Nikon. Mocniejszy obiektyw nie tylko zapewnia lepszą wydajność i jakość obrazu, ale będzie się powiększał wraz z aktualizacją do nowej lustrzanki Nikon DSLR. Jeśli obiektywy Canon są bardziej dostosowane do twoich potrzeb, rozważ Rebelię T6S jako alternatywę.

Uwaga: Nikon niedawno ogłosił D5600. Nowy model oferuje łączność Bluetooth (SnapBridge) dla stałego połączenia ze smartfonem i szybkiego transferu obrazu. Dodaje również opcję poklatkową, która jest zawarta w wyższej klasie D7200. Pod względem parametrów aparatu D5600 jest prawie identyczny z D5500, który pozostaje w niższej cenie w ofercie Nikona.

Nasz pełny test

Aby znaleźć najlepsze modele, oprócz jakości obrazu, bierzemy pod uwagę takie kryteria, jak prędkość, niska światłość, wydajność wideo, trwałość i wszystkie unikalne cechy, które pomagają im samym konkurować.

Nasz wybór opiera się na naszych długich i krótkich długoterminowych ocenach, doświadczeniach z przeszłości, znajomości technologii dla przedsiębiorstw oraz konsultacji z ekspertami branżowymi, kolegami z dziennikarzy i użytkownikami. Patrzymy również na fora internetowe, przyglądamy się wynikom laboratoryjnym (takim jak DxO) i czytamy opinie innych firm. Patrzymy na bank – nie tylko nasze własne doświadczenia – aby osiągnąć konsensus w sprawie tego, co uważamy za najpotężniejsze kamery, jakie można teraz kupić. Patrzymy również na ceny katalogowe, aby sprawdzić, czy produkt jest wart kosztu, dostępny i wystarczający w przyszłości, aby go polecić. Możemy nawet polecić aparaty, które nie są nowe, pod warunkiem, że funkcje są nadal najlepsze w swojej klasie.

Rynek aparatów cyfrowych wciąż ewoluuje, a producenci często wprowadzają lepsze modele z nowymi funkcjami. Możesz więc założyć, że nasze wskazówki się zmienią. Ale nie martw się, modele, które tu widzisz, będą z tobą przez jakiś czas, a jeśli spodziewamy się lepszych modeli na horyzoncie, powiemy to z góry, więc możesz zdecydować, czy kupić teraz lub poczekaj. 19659074] Co to jest kamera DSLR?

DSLR pozostają aparatami końcoworazowymi dla wielu fotografów, od początkujących po profesjonalistów. Wraz z mocnym obiektywem, większość nowoczesnych lustrzanek cyfrowych może robić wspaniałe zdjęcia. Zaawansowane modele oferują więcej mocy, więcej funkcji i lepsze wzornictwo, ale oczywiście mają wyższą cenę.

DSLR to typ aparatu, który używa wymiennych obiektywów, a ze względu na swoje podobieństwo często jest mylony z aparatami bez lustra, które również używają wymiennych obiektywów. Lustrzanki cyfrowe wykorzystują lustra odbijające światło od obiektywu do wizjera optycznego (OVF); Po naciśnięciu spustu migawki lustro przechyla się w górę, aby światło mogło uderzyć w czujnik. Aparaty bez lusterek działają bez systemu luster i OVF (stąd nazwa).

Ze względu na lustro, lustrzanki cyfrowe wydają się być bardziej masywne niż ich lustrzane rodzeństwo. Jednak OVF pokazuje dokładniejszy obraz (jest to dokładne odzwierciedlenie tego, co fotografujesz) i jest lepszy w warunkach słabego oświetlenia. Lustrzanki cyfrowe oferują również więcej funkcji automatycznego ustawiania ostrości, opcji soczewek i żywotności baterii. Mimo że wiele najnowszych aparatów bez lustrzanek dorównało wydajnością, wiele z nich jest na równi z lustrzankami.

Canon i Nikon są dominującymi producentami DSLR. Znajdziesz tu również silne opcje od Pentaxa (który ma wiernego naśladowcę) i Sony, ale większość profesjonalistów używa aparatów i obiektywów firmy Canon lub Nikon. Przy aktualnej kamerze DSLR opcje kamery są określane przez kolekcje obiektywów.

Dowiedz się więcej o różnicy między lustrzanką, lustrem i kamerą typu "wskaż i zrób zdjęcie". Mamy również wskazówki dotyczące zakupu aparatu, a kiedy kupisz pierwszy aparat DSLR, nauczysz się wybierać niektóre obiektywy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat różnic między różnymi czujnikami używanymi przez kamery DSLR, sprawdź nasz objaśnienie tutaj.


Source link